![Чому підкуп виборців став топ-темою на центральних телеканалах і в соцмережах](https://novimedia.pro/wp-content/uploads/2019/03/222d0b2c-4e70-49fc-baeb-6a49d88aee44-665x365.jpg)
Чому підкуп виборців став топ-темою на центральних телеканалах і в соцмережах
У Незалежному громадському прес-центрі "Вибір житомирян",який працює в межах проекту "Інформаційно-моніторингова кампанія виборів 2019 у Житомирській та Вінницькій областях", відбувся круглий стіл "Звинувачення в підкупі виборців як елемент інформаційної війни". Його організаторами стала ГО «Український Центр суспільного розвитку».
Навіщо нагнітається паніка щодо можливих підкупів виборців? Як здійснюються маніпуляції під час висвітлення теми підкупу виборців у ЗМІ? На кого з кандидатів було здійснено найбільше інформаційних атак? Наскільки об’єктивно правоохоронні органи розслідують випадки підкупу виборців? На ці питання відповідали керівник політико-правових програм ГО "Український Центр суспільного розвитку"Ігор Рейтерович, експерт ГО "Український Центр суспільного розвитку" Юрій П